| supervsl a întrebat:

Am o problema..azi am cazut pe mana la ora de sport.m-am legat la ea, dar ma doare daca iau ceva in mana.in rest pot sa misc degetele si pot sa o si " rotesc". scuzati exprimarea... credeti ca e ceva grav? Am uitat sa spun ca e si putin umflata.imi poate trece pana vineri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Treaba este ca trebuie sa mergi la medic pentru o radiografie de siguranta ca te vei vindeca rapid... Te rog, nu mai sta acasa, daca este umflata si nu o forta. OK? Pana vineri nu garantez, dar dupa radiografie pot garanta. Numai bine!

| g00dmorning a răspuns:

Du-te la un medic. el stie cel mai bine