| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu greutatea si as vrea sa stiu daca produsul Relax&Tone este bun pentru a slabi? Sau pentru este bun?

Funditahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ii a răspuns:

Este bun. Cunosc multe persoane care il folosesc si au slabit destul de bine.
Daca ti-l cumperi, sa nu te astepti la un rezultat incredibil in cateva zile.happy Nu fi dezamagita daca nu slabesti repede... va dura ceva timp.happy

4 răspunsuri:
| malin7 a răspuns:

Ali nu da bani aiurea pe produse comerciale banale. 1-te arde la buzunar 2-nu ajuta la nimic 3-nu sta mai mult de o lunalaughing Ca sa scapi de greutate fa miscare ( 30 min. zi) si dieta la max. Succes!tongue

| Awndre a răspuns:

Produsul relax&tone NU slabeste. El maseaza, astfel tonifica pielea si lasa un aspect mai fin. Daca il folosesti mai mult timp poate elimina celulita dar nu slabestehappy.

| kryssumik a răspuns:

Am eu relax and tone si este foarte bun dar nu il cumpara de la televizor ajuta la inlaturarea celulite etc

| Rihanna18 a răspuns:

Aca regimul ar fi "usor", am fi toti la regim.

renunta la paine si paste fainoase. renunta la carnea prajita in ulei si mananca numai carne slaba (peste, pui) la cuptor, la gratar sau fiarta. mananca multe legume si fructe, renunta complet la mancarea de tip fast-food, renunta la dulciuri si bauturi acidulate. mananca putin si des (de 5 ori pe zi, in cantitati mici. e mai bine decat sa mananci de 2 ori pe zi dar atunci sa dai iama in mancare).

fa mult sport. poti sa te duci la alergat, sa iesi cu rolele, cu bicicletele sau sa mergi pe jos, timp de macar jumatate de ora, dar in ritm alert (stii cum se spune: mersul pe jos face piciorul frumos). daca ai posibilitatea, du-te la un bazin de inot. este cea mai rapida cale de a slabi/tonifia intreg corpul. Pentru abdomen fa multe abdomene (macar 200/zi daca vrei sa se observe efectele. poti sa le faci in 4 serii de cate 50 de abdomene). Pentru fesieri fa genuflexiuni. Poti incerca si astfel de exercitii: http://www.muccelmic.com/......-t264.html