| thunderstorm a întrebat:

Buna TPU...am o problema cu nimfa mea.De doua zile sta ciufulita in cusca si cu aripioarele lasate.Cred ca este racita, dar nu stiu niciun tratament.Am pus-o la un loc calduros, dar nu stiu ce sa ii fac.Nu vreau sa se agraveze, va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| didicriss a răspuns:

Du-te la in veterinar...si o vecina a patit asa ceva cu ninfa ei si a dus-o la veterinar...i-a zis ca se pot imbolnavi si dc stau la racoare sau curenthappyFUNDA?

| AnyaAna1997 a răspuns:

Te-as sfatui sa o duci la un veterinar el te va lamuri si iti va da un tratament.