| AdrianDanezu69 a întrebat:

Am o problema cu urechile. Mi s-au infundat cam de o luna. S-au infundat la 2-3 zile distanta (nu amandoua odata). Dupa ceva timp cea stanga s-a desfundat, dar cea dreapta nu.(nici in momentul actual). Am mai fost la ORL de mai multe ori cu aceiasi problema....Am facut Aerosoli (5 zile) +spalatura, si mi-a trecut. Acum nu as vrea sa mai merg la doctor. Aveti vreo solutie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ValentinAldea a răspuns:

Daca ai mers cu avionul sau te-ai deplasat de la o zona cu altitudine diferita fata de cea in care ai fost, ai problemele descrise de tine, ce poti face este doar sa astepti, deoarece daca incerci sa faci ceva mai rau agravezi, stiu din propria experienta