| anonimeea a întrebat:

Buna TPU.Am o problema.De ceva vreme am niste intepaturi urate in piciorul stang si doar in stangul.Parca pentru cateva sec nu imi simt piciorul deloc, si nu e carcel sau mai stiu eu ce.:-s si intepaturile incep de sus de unde incepe piciorul (+fesa) si in unele dati ma doare si putin in partea stanga jos la incheitura picioarului. Ce am oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

O vizita la medicul de familie ar fi binevenita pentru a descoperi care sunt cauzele acestor dureri si a primi tratamentul ce se impune.

3 răspunsuri:
| daniela_9291 a răspuns:

Off...stii am avut aceeasi problema ca si tine, chiar pe timpul asta.Nu imi simteam piciorul stang si aveam aceeasi durere.Schiopatezi? eu schiopatam si m-am dus la un medic neurolog, mi-a zis ca am pareza de nerv sciatic. Sper ca situatia ta sa fie altastraight face

app am 13 ani, atunci aveam 12...

| paynehunter a răspuns:

Da mai multe detalii despre tine, femeie\barbat, cati ani ai, ...si daca se poate si unde lucrezi, sa stiu daca ai o viata sedentara, astept mai multe detaliihappy

| anonimeea explică:

Sunt fata si am 17 ani