| Tudor_2273 a întrebat:

Am o problemabig grine ieri m-a apucat o durere pe lateralul limbii stanga in spate si cand m-am uitat am vazut o besica albastruie inchisa la culoare. Dupa cateva ore mi-a trecut si cand m-am uitat a devenit rosie. Iar cand incepe sa ma doara devine albastru inchis.

Ce poate fii sunt cam speriat?
Nu mi-am muscat/ars limba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andrei123654789 a răspuns:

Ciuperca...Cere la farmacie glicerina si aplic-o direct pe ea.Crede-ma,o sa iti treaca.

| vlad20003 a răspuns:

Ce ai bagat in gura in ultimul timp?

| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Este o ciuperca