| BlacckOut01 a întrebat:

Am o problema.De la un timp am probleme nazale/respiratie. Am mult pre mult mucus... cam asa pot descrie.Adica cateodata ma innec sau mi se opreste respiratie de la el.si la fel si cu saliva.mi se pare ca pur si simplu am prea multa saliva. Se simnte exact ca o flegma blocata intre canalul nas-gat. Ma poate ajuta cineva va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PsiholoagaTa a răspuns:

E o forma de sinuzita. care afecteaza calea nazala si respiratorie. consulta urgent un medic ORL. FUNDA?

2 răspunsuri:
| coolgeo98 a răspuns:

Cred ca ai sinuzita. daca ai si nasul putin stramb este cam clar. Trebuie sa te operezi. Mai bine du-te la doctor si vezi ce ti spune. SUCCES

| Corynutzaa a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la un doctor de familie, s-ar putea sa ai polipi nazali... nu stiu na du-te poate te ajuta! tongue:*