| AlexMRJ a întrebat:

Buna, TPU! Am o problema de la un timp... jenanta si nepotrivita. Am erectii spontane chiar si in conditii de stres, in fiecare zi mi se intampla sa am 4-5 erectii spontane, poate chiar mai multe. E normal? Cum o rezolv?

E foarte enervant...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poate fi vorba despre o disfunctie erectila denumita priapism(http://www.sfatulmedicului.ro/......ctila_698)
Cum nu stii despre ce este vorba si mai ales ca priapismul este o urgenta medicala, iti sugerez sa mergi cat mai repede la medic.

| AlexMRJ explică:

Nu cred sa fie priapism, nu e o erectie lunga si dureroasa, una scurta, fara dureri.