| SintSmekerulTpu a întrebat:

am o problema in gat undeva mai sus de omusoru acela, undeva pe faringe cred, in fiecare dimineata scuip coptura de acolo si ma doare rau, ma deranjează, de ff mult timp am problema, cand ies afara si trag aer rece Iara ma deranjează, ma doare, am luat mai de mult
Antibiotice si tot nu mi-a trecut, am problema asta de vreo 2 ani, ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GeorgiaMaynard a răspuns:

Probabil ai puroi în gât, nu te-ai gândit să consulți un medic? ar fi bine...