| preacopilapentruvarstaei a întrebat:

Am o problema,la subtioara mi-a aparut ceva tare, ca un cos tare sub piele, e mic si tare! dati-mi un sfat ce ar putea sa fie? fundita cel mai bun raspuns:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonima3389 a răspuns:

Buna.asa ceva am avut si eu, am crezut ca este vreun nodul, ma speriasem rau.este de la deodorant.incearca sa nu-ti dai cu prea mult deodorant, spray etc sau cateva zile nu-ti da deloc.in cateva zile iti va trece, stai fara grija.

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
S-ar putea sa ai fir de par crescut sub piele. Eu asa am de la aparat dupa cateva zile dupa ce ma epilez.

| Useeeer124124 a răspuns:

Buna! Asa mi-a aparut si mie. S-ar putea sa fie un inceput de alunita. Am incercat sa il rup dar nu merge laughing. Orice ai face NU incerca sa il rupi laughing!
Merit o fundita puppy dog eyes?