| ioana_6604 a întrebat:

Am o problema!
Marti mi-a venit ciclul acesta mie imi tine patru zile maxim 5.Insa de aceasta data sa oprit sambata in a 5-a zi iar aseara a mai venit putin eu credeam ca poate inca nu s-a terminat s-a oprit insa acum iar mi-a venit ce se intampla?(tin sa anunt ca aseara m-am culcat cu prietenul meu insa nu a lasat in mine si nu sunt virgina).
Ajutati-ma va rog!
Multumesc!
pupici :*:*:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o dereglare menstruala. Daca luna trecuta ai avut contact sexual neprotejat (chiar fara ejaculare), sangerarea asta ar putea fi una de implantare a sarcinii. Daca nu esti insarcinata, atunci e o dereglare hormonala si poti sa mai astepti o luna sa vezi daca se regleaza de la sine. Daca problema se repeta, va trebui sa mergi la ginecologul care te consulta de obicei.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai dereglat puţin ritmul normal al menstruaţiei, pentru că nu ai aşteptat să se termine bine. De acum în colo să întreţii raporturi sexuale doar atunci când ştii sigur că s-a terminat. Sănătate!

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Tu ai chiar o problema serioasa.du-te urgent la doctor pana nu se agraveaza!

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Tu ai chiar o problema serioasa.du-te urgent la doctor pana nu se agraveaza! si in timpul asta nu sace dragoste cu el.