| gнσѕт a întrebat:

Am o problema medicala.Din senin a inceput sa ma doara o parte a genunchiului, dar nu ma doare permanent si nici cand calc pe picior, ma doare cand fac miscari mai bruste.Ma poate lamuri cineva poate si cu un link. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

O radiografie te poate lamurii mai bine

| SmileyFace2 a răspuns:

Daca ai mai avut probleme la picior(bagat in ghips) atunci este normal si mie mi se mai intampla.dac nu, poate teaiu lovit la el sau ai facut un efort mare. oricum, cel mai bine este sa-ti faci un control in cazul in care este ceva serios.

| gнσѕт explică (pentru SmileyFace2):

Am facut un efort mare cu cateva zile in urma dar am inceput sa ma dau cu o crema si mi-a trecut aproape complet dar pentru siguranta o sa fac si o radiografiewinking