| wtfanna a întrebat:

Am o problema sad ..Si daca aveti chef de misto-uri, atunci nu mai comentati. oh go on
De pe la 12 ani am observat ca ceva nu este in regula cu sanii mei, am zis ca poate e ceva trecator ca va trece. Dar acum am 16 ani si tot asa sunt sad. Sunt mici intr-o forma ciudata si sfarcurile mari sad arata oribil! Dece mi s-a intamplat una ca asta? Dece nu am si eu sani normali ca celelalte fete? :-s Am un iubit de 1 an jumate si vrea sa facem dragoste iar mie mi-e prea rusine cu asemenea sani crying I don't want to see. Oare am vreo boala, ceva? crying
Va rog, ajutati-ma! crying
Niste sfaturi, ceva?! sad

Dau Funda!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andra1butterfly a răspuns:

La 16 ani cresterea sanilor inca nu s-a incheiat, dar pe langa asta trebuie sa stii ca marimea sanilor depinde si de genele tale. Daca femeile din familia ta au sanii mici, cu siguranta nici tu nu vei fi foarte "dotata".
Oricum cu timpul vei invata sa iti iubesti corpul si sa te simti bine in pielea ta. Asa am fost si eu la 16 ani, dar acum gandesc cu totul altfel si ma simt bine in pielea mea. Cat despre prietenul tau, daca te-a asteptat atat de mult inseamna ca te iubeste si nu are de ce sa iti fie rusine de el. Cel mai bine e sa comunicati, sa ii spui ce ai pe suflet si vei vedea rezultate. Bye-bye!

37 răspunsuri:
| Answer17 a răspuns (pentru cici96):

Da-o dracu`hee hee acum e cu "iubitul" face ce isi propuse-se laughing

| cici96 a răspuns (pentru Answer17):

hee hee laughing ce tare esti laughing

| mihamihaa a răspuns:

Nu ai nimic! asa iti este organismul. stiu pe cineva care exect aceeasi problema ca tine. pieptul deloc mare si sfarcurile foarte foarte mari, arata ciudat dar nu este vorba despre o boala. ea are 27 de ani.nu te teme nu ai nimic

| Ariaaa a răspuns:

Scumpo, nu o sa vezi niciodata doua femei cu sanii identici. Sti? probabil ti-ai creeat singura imaginea asta. Probabil esti si mai slabuta si atunci si asta conteaza pentru marimea sanilor tai. Cel putin uneori. Ideea e ca nici eu nu eram multumita de sanii mei prea mult. Adica unul e mai mic si se cam observa. Bine nu se vede asa fara probleme ma refer ca daca sunt dezbracata e destul de vizibila diferenta si imi era groaza de momentul in care voi ramane fara sutien in fata iubitului meu. Culmea intamplarii face ca de cand mi-a vazut iubitul meu sanii prima dara adica de vreun an si ceva am foarte multa incredere in mine. Au nceput si sa imi placa sanii mei mult, nu imi mai e rusine. Pana la urma asta e. Toate avem un san mai mare si altu mai mic, sfarcuri avem ca asa e facut. laughing si asa mai departe. Daca ai o relatie de un an si iubitul tau te iubeste cu siguranta deci nu ai de ce sa te rusinezi in fata lui. Si evit asa te gandesti la asta in momentul in care faceti dragoste. Concentreaza-te doar la intimitatea voastra si la placerea pe care iti garantez ca o vei simti daca te vei detasa de la "problemutele tale"

| Ariaaa a răspuns (pentru cici96):

Da speriata mai esti. Nu vezi ca fata e cu baiatu asta de un an jumate? Si in plus daca e sa presupunem ca ar aratao cu degetu ce ar zice? "uite aia e fosta mea prietena si am facut sex." Cum sa faci asa ceva? laughing E ca si cum ai spune "uite aia e fosta mea prietena si neam pupat pe gura". Ma rog... asta nu inseaman ca trebuie s afaci sex cu fiecare iubit. dar e ok la ei mai ales dupa atat timp. Si fiecare o face cand crede de fapt. Fata a pus o intrebare si tu te iei de ea ca de ce vrea sa o faca. aiurealaughing

| Piiiiiiika a răspuns:

Buna!

Ai doar 16 ani. Perioada de dezvoltare inca nu s-a incheiat. happy Eu am 12 ani si pot sa spun ca am niste sani destul de maricei si din cauza lor stau mereu cocosata. Imi este pur si simplu rusine sa-mi iau o bluza stramta sau un tricou. laughing
Fa sport. Asa te vei dezvolta. Mananca sanators. Fructe, legume etc.

Sincer, nu ma priveste viata ta sexsuala dar, se spune ca sexul inaintea casatoriei se numeste curvie draga :* Dar fiecare face ce vrea.

Bafta! Si multa sanatate! :*

| cristinasotir a răspuns:

Tu esti ceva de genu' ' Fără sani, nu exista paradis ' laughing