| anonim_4396 a întrebat:

Am observat de mai mult timp ca sunt uda pe pantaloni sau chilot in zona intima! Ce credeti ca se întâmplă, atata timp cat nu e nicio secretie poate fi doar transpiratie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jambonel a răspuns:

Se poate sa fie o secretie a pasarici tale cand esti excitata fara sa iti dai seama.
Sau poate fi transpiratie de la faptul cum mergi
Sau ai niste chiloti incomozi si cum mergi se freaca de pasarica ta si ea secreta o substanta
Nu iti fa griji nu e nimic grav

| ShamelessQboy a răspuns:

Depinde cand se întâmplă, asociez asta cu vreo stare de excitare?
Lenjeria intimă este de bumbac sau sintetică? Recomand bumbac, pentru a evita si alte posibile probleme!
Se intampla asta dupa alergare sau efort fizic prelungit?
Cat de udă este?
Are vreun miros sau aspect, culoare diferit? Poti identifica si dupa asta!