| ionut332 a întrebat:

Am pe pe scrot, putin mai jos de baza penisului 2 cosuri (nu m.am pus sa le sparg deoarece imi era teama, dar s-a spart unul o data si a iesit sebum ca substanta de la cosurile de pe fata /umeri ). Cred ca se produc din cauza transpiratiei. Are ceva daca le sparg de cate ori se fac? Sau sa le las in pace?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Valy9999 a răspuns:

Lasa-le in pace.