| TooFix a întrebat:

Am 13 ani si 33 de kg. Sunt foarte slaba! De vreo doua ori m-a durut usor in zona plamanilor dar oarte putin de vreo doua ori numai seara! Si acum ma doare cand pu mana ca la mine se simt oasele ca sunt foarte slaba!
Cine imi spune si mie ce am sau care ar putea fi cauza? Mi-am facut analizele din sange si mi-au iesit toate chiar foarte bune! Dau funditaA` love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justmed a răspuns:

Se poate ca Plamani sa sufere din cauza greutati tale sau poate fi pneumnie. du-te la medic

1 răspuns:
| ZoeyMe a răspuns:

La 13 ani 33 kg? Du-te urgent la medic.