| girlsweetgirl a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: Cum as putea slabi la obraji (toti imi spun ca am facut falci..si obraji) daca stiti ceva metode va rog sa mi le ziceti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mongolo a răspuns:

Si eu am aceasta problema crying

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Asa ceva nu exista, ori slabesti per total dar la falci nu am auzit, probabil ca te-ai ingrasat si de aceea ai facut si falci mai mari, dar daca slabesti ele se vor "retrage". Succes!