| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o nelamurire. am astm Bronsic de la 2 ani si nu am avut probleme pana la 14 ani am jucat si footbal 3 ani si nimica si acum m-a apucat iar si am 16 ani si as vrea sa ma apuc de K1 ( box ), ce ziceti fac bine, adica nu am crize doar daca fac efort extrem de brusc atunci ma apuca foarte tare dar daca fac incalzire 10-15 minute nu am nimica doar o intepatura de tantar in piept care dureaza nici 1 minute, ce ziceti sa fac acest sport, dau funda., ce sfat imi dati?, dau funda! Multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la medic si sa urmezi indicatiile acestuia.Sanatatea este mai presus de orice hobi.