| RalucaElena0 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o nelamurire, maine trebuie sa-mi vina ciclul dar nu am mai avut dureri de sani ca alte dati si ieri am avut o scurgere galbuie-rosiatica.Ce sa fie? A mai patit cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Daca nu ai motive sa crezi ca e vorba de o sarcina, e o simpla dereglare hormonala foarte frecventa la fetele tinere.