| Florea_Alexandru_1996 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o pro problema.Am bagat un pierce in limba si il am de o saptamana sa dezumflat tot doar ca pro blema e ca biluta de jos de la pierce e in limba.Se vede gaura tot da nu il pot scoate.Ce ar trebui sa fac.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnaRozalia a răspuns:

Bună,FloareaAlexandru1996!
Pentru aceasta problema care este destul de grava, trebuie sa mergi acolo unde se pune "pierce" sau, la un medic.
Pentru a nu suferii durerii sau etc, trebuie sa mergi neaparat la un medic sau cel care pune "pierce", deorece ai nevoie de o consultare sau de o operație.

Succes! Sper sa te ajute!