| anamariacristina a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema. Acum o luna am facut avort am sangerat 2 zile dupa 3 sapt am scurgeri maronii de 2 zile care ar putea fi cauza? mentionez ca ciclu menstrual nu am avut

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu zic ca ceea ce se intampla sunt efectele avortului, iti va veni si menstruatia

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cred că ar trebui să mergi la medic să vezi exact care este problema.
Pa-pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aceste scurgeri maronii ar TREBUI să fie începutul menstruaţiei!

Menstra ar trebui să vină ( în general ) după 3-4 săptămâni de la avort.

Toate cele bune.

| anamariacristina explică:

Multumesc pentru raspunsuri mi-a venit menstruatia dupa 3 zile de la scurgerile maronii m am speriat degeaba laughing