| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
am si eu o problema daca merg mai mult pe jos pe degete imi apar besici iar daca se sparg pur si simplu ramane carne vie
poate fi lipsa de vitamine sau este vreo boala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| iKivy a răspuns:

Nu e boala. Poate fi din cauza incaltaminteibig grin veirfico sa n-ai talpici cu tot felul de denivelari sub el big grin