| dmm a întrebat:

Am un prieten, si i-am spus ca o sa-l ajut cu un tratament naturist ca sa se poate vindeca de hepatita virala C si tiroida auto imuna, va rog frumos daca puteti sa ma ajutati.mersi.FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DrA a răspuns:

Sunt medic. Hepatita C nu se vindeca. succes cu tratamentele naturiste, dar sfatul meu este sa urmeze un tratament prescris de medic. Nu sunt boli cu care sa te joci si consecintele sunt ft grave. Daca tu vrei sa iti asumi raspunderea in a recomanda licori magice, succes.