| KaterinaPetrova a întrebat:

Buna TPU.am un punct de grasime pe piept cam de 2 ani asa.cum pot scapa de el.nu ma doare, mananca sau altceva doar ca vreau sa scap de el.rog seriozitate.va multumesc:d:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cred ca este vorba despre un lipom, se poate extirpa.Trebuie sa mergi la un medic sa vada despre ce este vorba.Succes.

| baru a răspuns:

Sall. Numai prin operatie. Anestezie locala, iar cu o seringa extrage grasimea. Daca va putea. Daca nu se taie in jur. Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i o virgula de grasime ca dispare!

| 2dor4 a răspuns:

Am un prieten ce a avut un punct de grasime pe fata, se face o mica incizice si se extirpa, du-te la doctorul de familie