| anonim_4396 a întrebat:

am16 ani si parc simt ca tremur si sangele se misca cu presiune in corpul meu ce poate fi va rog mi-e frica mai am si intepaturi la plamanul drept mi-e frica sa fie leucemie ceva grav? dureri in mijloc dimineata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaurLS a răspuns:

Du-te prietene la doctor, ce mai astepti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sa fie leucemie va rog raspundeti

| byanca01 a răspuns:

Pai depinde te simti slabit si ai pe piele ceva ca niste lovituri invinetite fara sa te fi lovit? daca da este posibil si ar trebui sa mergi la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am vanatai