| antolicious06 a întrebat:

Buna TPU as avea si eu o intrebare, de la ultimul act sexual a inceput sa-mi curga din vagin o seacretie ca si cum ar fi apa si miroase foarte urat iar de la un timp in timpul actului sexual mi se umfla pe marginea vaginului si ustura. DE CE? Astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala. Fie luata de la partenerul tau, fie determinata de igiena precara. Oricum, trebuie sa te vada urgent un ginecolog.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@maryus nu mai pooot! rolling on the floor) deci cand am vazut raspunsul am fost jos.foarte tare. laughing

| express11 a răspuns:

Misto,sculament? sancru, du-te la dermato-venerice, si multumeste-i lui ala cu care te culci!

| Broadband a răspuns:

So infundat toba de esapament
bagi benzina si dai foc,
( sau asta era cum curat toba la scuter)
... ma rog tot aia e
laughing