| Geo16482 a întrebat:

Buna,TPU! As avea si eu o întrebare: Ieri si pana azi dimineață am avut o scurgere rozalie spre maro foarte putina, cateva picaturi, astazi mi-a trecut.Ce poate fi?
Țin să menționez că în spate am avut contact sexual neprotejat cu prietenul meu.
Am 19 ani.
Ciclul mi-a venit pe 31 ianuarie, iar acum luna aceasta trebuie să apară peste 12 zile.
Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

De obicei sangerarile de genul asta prevestesc o sarcina... se numeste sangerarea de implantare. Dupa ce iti intarzie menstruatia 2 saptamani iti poti face un test sau sa mergi la medic.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu am inteles ce vrei sa spui prin: "menționez că în spate am avut contact sexual neprotejat"
Poate clarifici ca sa intelegem la ce te referi cand spui "in spate".