| BlackD a întrebat:

As vrea sa`mi fac un consult oftalmologic, dar nu stiu unde sa ma duc.De precizat sunt din Craiova.Am auzit ca la Onioptic sunt preturi mari si merg pe modalitatea primi 10 miopie, 5 daltonism, 5 buni laughing. Deci chiar nu stiu unde, iar de rame am auzit ca la,, NO NAME,, sunt mai bune, asa e? ditamai fundita cat 10 dioptrii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

OptiPRO
Craiova
Calea Bucuresti bl.A1 parter(langa TCM)

Policlinica Dr. CAMEN
Craiova
Str. Nicolae Titulescu, Nr.52
http://www.cmdj.ro/camen

1 răspuns:
| Hirako a răspuns:

Du-te la un cabinet privat, sunt sigur ca vei gasi.Dar nu e rau sa ceri 2 pareri big grin