| RosuCosmin a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi spuneti ce inseamna ciclu sau ce inseamna ati venii ciclul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 354 a răspuns:

Buna seara! in primul rand ciclul vine doar la femei nu si la barbati, ciclul este un lichid rosu adica sange care vine la orice fata.El apare doar atunci cand corpul fetei este dezvoltat si aici ma refer la (sani etc ), si atunci cand mintea fetei este complet pregatita sa il aibe! orice femeie sanatoasa la un moment dat al vietii va avea ciclu menstrual! o seara buna, sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

E vorba de ziua in care esti elev de servici, la scoala

| ChristinaGM a răspuns:

laughing) Cee te intereseaza esti cumva fata? Cati ani ai? Nu va spus la scoala? Noua da!laughing)

| Lylyum a răspuns:

Buna Cosmin!
Te referi la ciclul menstrual?