| Suzzy_5903 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa va intreb ceva.Am auzit ca ficatul de lup este bun pentru mai multe boli.Este o gluma sau este adevarat? Daca e adevarat ziceti`mi si pentru ce este bun :*. URGENT! Dau fundita!:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Astea sunt leacuri babesti ma! nu te increde in ele!
ficatul in general, are elemente nutriionale care ajuta in lupta cu bolile! dar asta nu inseamna ca cel de lup are ceva special!
. acum sa nu imi spui ca vrei sa omori un lup si sa ii mananci ficatul! :O