| Mariaiulia25 a întrebat:

Buna TPU!
Aseară am făcut dragoste cu soțul meu și după ce am terminat la puțin timp mi-a venit menstruația dar e foarte abundentă, in general nu îmi curge așa mult! Oare ce se întâmpla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Observ ca si luna trecuta te-ai plans de menstruatie foarte voluminoasa si de data asta tind sa cred ca ai o problema serioasa si este nevoie sa vezi un medic ginecolog.
Posibil sa ai fibroame sau tumori uterine.
Sanatate multa!