| fancyLadyGaga a întrebat:

astazi am depus efort fiindca am ridicat niste obiecte grele iar mai tarziu in acea zi am vazut pete de sange (probabila menstruatie care trebuia/trebuie sa imi vina zilele astea) dar nu mai am nimic momentan. Sa fie motiv de ingrijorare? Mersi anticipat, ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Momentan nu.

| vocea a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa fie un motiv de ingtijorare

Răspuns utilizator avertizat