| Anonim2857 a întrebat:

Bună, TPU!

Astăzi m-a luat o durere de oase în tot corpul când eram la şcoală si am început să plâng fără niciun motiv. Probabil din cauza durerii.
Are legătură cu faptul că am o problemă cu somnul de vreo săptămână? În prima noapte am mers pentru prima dată în somn şi m-am trezit de 4 ori. De atunci mă trezesc mereu de vreo2-3 ori pe noapte şi am o stare de oboseală puternică.
Mai am şi eu fel de tremur pe interior şi îmi tremură şi mâinile foarte tare şi am o stare de irascibilitate de nedescris. Nu cred că este din cauza alimentaţiei, mănânc bine.
Vreau să ştiu ce este posibil să am, mulţumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Raniia a răspuns:

Du-te la medic pentru un consult, investigatii medicale si stabilirea unui diagnostic.Ai incredere in medicul tau!

| Anonim2857 explică:

Da, beau cafea în fiecare dimineaţă şi dulciuri de obicei câte o bucăţică de ceva dulce după prânz.

| razvanstoica a răspuns (pentru Anonim2857):

Si pana ajungi la doctor, lasa cafeaua si redu din cantitatea de dulciuri

| razvanstoica a răspuns:

Mananci dulciuri? Bei cafea?

| SweetDreams a răspuns:

Eu zic sa mergi la un doctor. El stie cel mai bine ce ai si cum te poti vindeca. happy