| anonim_4396 a întrebat:

astazi m-am simtit cam aiurea, cand intru in camera mea imi curge nasul si lacrimez, daca plec de acolo nu mai am aceste simptome. Nu prea pot sa respir bine cu nasul. O fi o raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Ai mereu aceste probleme? Cred ca ai dezvoltat o alergie insa trebuie să mergi la medic sa vezi la ce ai alergie, apoi sa scoti din camera acele lucruri. Cand vor fi departe, te vei linisti din nou. Numai bine!

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Eu am o semialergie la mirosul de carte veche. Mi se infunda nasul si ochii imi lacrimeaza. Poti face un test la un alergolog si vezi ce si cum

| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Este o alergie la ceva ce există doar în camera ta: poate fi un lucru vechi sau mucegai format în spatele dulapului.

| Vasile94m a răspuns:

Posibil o alergie, sau aierul închis din camera