| anonim_4396 a întrebat:

Azi am băut 2 energizante hell,nu prea am mai băut până acum și mă simt cam rău, am amețeală, greață, nu pot să dorm, ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mananca ceva. Orice. Si nu mai bea tampeniile alea.

| RAY a răspuns:

Numai bea otrava, e otrava bea o cafea e mai sanatoasa si un fruct

| Donsavas a răspuns:

Poti incerca niste metoclopramid, este antivomitiv si are efect sedativ. Se ia fără prescripție de la farmacie.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Asa slab? Eu dimineata fara un Monster si un Hell nu fac nimic :/ daca te simti asa, bea apa multa, mananca si stai relaxata.