| Maney31 a întrebat:

Azi dimineata am luat nurofen de 200 mlg si dupa vreo 3 ore am baut cam jumatate dintr-o doza de ursus cu lamaie care avea cam 1, 2% alcool. Oare este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca mancai o salata cu otet, continea mai mult alcool, asa ca poti sa stai linistit.

| Popa_Iulia_1977 a răspuns:

Tu esti alergica la nurofen? daca da este o problema. te imbolnavesti. daca nu esti alergica la nurofen atunci nu este nici o problema. ok?