| Ancasiatat12 a întrebat:

Buna, TPU! Bunica mea se plange de 2 zile ca o ustura stomacul si ca nu poate sa respire cum trebuie. Nu înțeleg ce are si nici nu vrea sa mearga la medic. Ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Cred ca batranii mereu asa au fost nu vor niciodata la medic... Ei cand erau mici nu aveau unde sa mearga si se gandesc probabil ca daca nu mergeau atunci pot sa se descurce si acum... parerea mea. Despre asta batranii de la o varsta incep sa aiba dureri dar totusi ar trebui sa vada un medic

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Cheama salvarea. Ca vrea sau nu vrea.

Răspuns utilizator avertizat