| costi12351 a întrebat:

Cand eram mic am avut hipospadias. Am fost operat dar am ramas cu un penis putin curbat. nu am considerat asta ceva grav, pana cand am vrut sa fac sex cu prietena mea... si pur si simplu nu a intrat. trebuie sa mai fac vreo operatie? e raparabil? sunt asa din cauza unei greseli in timpl operatiei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Penis putin curbat inseamna boala lui Peyrone, si nu e atat de grav! Stai sa vezi unul tare si curbat in jos! Eu cred mai dergraba ca amica ta nu era destul de dornica si relaxata, nu s-a udat destul, tu nu aveai destula experinta si uite asa. Iniferrent cae pe stasnga sau pe dreaspta, daca e tare si ea uda, trebuie sa intre! Eventual mai poti adasuga putina sasliva pe cap, inainte de penetrare, iart ea la fel, la intrarea in vagin. Oricum, nu neglija durata si calitatea preludiului! Asta o relaxeaza si o ajuta sa se lubrifieze vaginal, si pe tine sa intri usor! Succes!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect il poti primi doar dupa o examinare de specialitate facuta de un chirurg urolog.Este posibil ca cel ce ti-a facut operatia respectiva sa nu fi fost un urolog specialist. Nu neglija problema. Multa sanatate.