| Bianca777 a întrebat:

Cand imi aplec capul spre stanga se vad 3 umflaturi nu mari prin piele. Ma gandeam ca poate sunt ganglioni, dar este normal sa se vada asa. Sunt putin racita, de 2 zile imi simt urechile si nasul infundat. Voi ce credeti ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BRDBRD a răspuns:

Ai sa mori de cancer vaginal

| Ioana6905 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa te duci la un doctor, poate fi ceva grav si care se poate inrautati, poate ai conjunctivita... sau ceva de genul.