| Catheryne a întrebat:

Ce parere aveti despre ceaiul chinezesc sanye antiadipose. Poate avea efecte negative daca il bei pe termen lung, dar dupa ce te lasi de el? Astept cat mai multe raspunsuri de la persoane care au consumat acest tip de ceai. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu l-am consumat vreo 4 luni si m-a ajutat doar sa ma mentin dar in schimb mama si tatal meu au slabit cu el mult mama cred ca 6 kg iar tata peste 10 kg in 2 luni. efecte secundare dupa? pi ai sa fii cam constipata un timp