| ClaudiuN a întrebat:

ce proteine imi recomandati pentru ingrasare, nu sa fac muschi, nu merg la sala, doar sa pun mai mult pe mine, ceva scump si bun care stiti ca merita cumparat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ce prostie sa te indopi cu nu's ce aiureli? Ia mananca si tu hrana naturala, asa cum cere organismul tau. Intra pe http://www.mypyramid.gov/, vezi cum stai cu greutatea si vezi ce recomandari iti da pentru o dieta sanatoasa.

mira
| mira a răspuns:

Albus de ou fiert in cantitati mai mari.

| madvideo a răspuns:

Daca mananci sanatos si ai mese regulate... te vei ingrasa

| clauu a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te duci la medic intai sa iti faci niste analize, poate ai viermisorihee hee.

| vasile911 a răspuns:

Eu am folosit pentru a pune ceva muschi niste suplimente alimentare pe care le-am gasit pe http://metadrol.ro/

| AxEL_8633 a răspuns:

Incearca cu niste proteine cu o concentratie de 60% carbohidrati... Si incearca sa eviti produsele REDIS. Bafta.

| cristinamarin12 a răspuns:

Poti incerca cu astea http://track.probolan50.ro/product/Probolan-50/?pid=116&uid=1440
Sunt naturale si maresc cantitatea de testosteron si de asemenea contribuie la cresterea masei musculare!