| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Ce se poate intampla daca mama de cateva luni nu poate dormi noaptea? Doarme ziua, dar mereu e foarte obosita. Poate muri daca nu vrea sa urmeze tratament?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa mearga neaparat la medic, nu va muri stai linistita

| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Cred că, mama ta are o stare de încordare, e supărată sau poate are gânduri negative.
Recomandat ar fi să apeleze la un specialist în domeniul terapiei sau la un consilier psihologic.

| SimonaCristina a răspuns:

Insomnia si stresul atacainima si sistemul nervos. Sa mearga la medic.

| SomeBody12425356 a răspuns:

Daca nu vrea sa fumeze putina marijuana ca sa ii ridice moralul sa ia o cura de Vitamax.Somnifere nu recomand.

| gratie a răspuns:

Se poate ca aceasta oboseala sa vina de la o cadere nervoasa sau o cadere de calciu... cel mai bine e sa bea mult lapte si sa mearga la doctor... nu se poate ajunge pana la moarte decat in cazuri grave