| biutzaB a întrebat:

ce spuneti de samponul Argeal Ducray pentru par gras? ajuta parul sa nu se mai ingrase asa rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dreamer12345 a răspuns:

Eu una nu l-am folosit, dar cel mai bine pentru parul gras e sa nu il spli foarte des ma refer sa nu il speli zilnic ci din 3 in 3 zile sau de 2 ori pe saptamana, ma rog. Si sa folosesti un sampon anti par gras in leg cu samponul de mai sus poti afla mai multe de pe nethappy. Si app daca parul e drept nu il pieptana foarte des grasimea se va intinde si va arata mai rau, aa si era sa uit foloseste un pieptene din par de animalestraight face tot pe net poti afla si despre acestea. Fundita?