| bogdanpascani a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu metode pentru. a te lasa de fumat.merci frumos mi-ati fi de mare ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| victoriapapi a răspuns:

Mda, pai fumeaza 5 tigari una dupa alta sa vezi ca nu o sa iti mai trebuiasca, credk. nu am incercat

1 răspuns:
| KpE a răspuns:

Metode? Care metode? happy Am incercat cu gume cu nicotina, tigare electrica, plasturi. Singrul efect a fost cel de greata sad dar nevoia de fumat tot nu dispare. Fumez de 6 ani si nu am reusit sa ma las sad tatal meu a fumat aproape 30 de ani si s"a lasat dintr"o data! Nu stiu daca te poate ajuta cineva, trebuie sa ai vointa si sa iti stapanesti nervii! ps: eu nu am avut atata vointa incat sa ma las precum tatal meu tongue