| iulia276 a întrebat:

Buna TPUsadcine stie cam cat costa o anestezie generala si un tomograf?:-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru tomografie, depinde de zona corpului. O tomografie cap, torace si abdomen cu substanta de contrast este cam 600 de lei. Anestezie generala contra cost, separat, nu exista. La un spital privat, anestezia generala intra in costul interventiei chirurgicale.

4 răspunsuri:
| iulia276 explică:

E pentru surioara mea.sadare 11 ani. daca e copil nu e mai ieftin?sad

| maduts a răspuns:

Pretul unei tomografii este in functie de zona, intre 120 si 350 roni

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Si pe mine m`ar interesa o tomografie.Am auzit ca e vreo cateva milioane.Se poate ca ea sa aiba o reducere ceva thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O anestezie generala 200 si o tomografi epana-n 300