| Deduu9 a întrebat:

Credeti ca este bine la 12 ani ( 13 pe 20 iulie ) sa am 1.65 si 43 kg? Eu nu vreau sa mai cresc in inaltime... A si. par cam slabuta. M`am operat recent de apendicita si am inceput oleaca sa mai mananc dar nu m`am ingrasat de looc. As vreea sa nu mai cresc in inaltimee si sa mai pun ceva pe mine. Multumesc! Fundita :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 현주 a răspuns:

Nu îţi mai face griji.:*
Încearcă doar să mănânci echilibrat şi o să fii perfect sănătoasă. big hug
Hai, succes la şcoală :* Nu îţi mai face probleme în privinţa asta.