| AnonimaCuSentimente a întrebat:

Cum as putea sa slabesc pana la toamana mancand:carne, cartofi prajiti, orez, gratar etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Cu mancare din asta, doar prin exercitii, cea mai simpla metoda... multa alergare, cat poti tu, 10 flotari si 60 abdomene in fiecare seara...

| ταξιδιώτης a răspuns:

Mananca orice doresti si mergi la o sala de forta...banuiesc ca ideea nu-ti surade asa ca rezuma-te la gratar si ...multa miscare

| happycolour a răspuns:

Sincer? Nu ai cum. Eu zic ca daca iti doresti asta poti sa faci anumite sacrificii, nu sa nu mai mananci deloc daca nu poti dar macar sa mananci rar astea, pentru ca sunt foarte grase si nu ai cum sa slabesti mancand zilnic. Plus ca trebuie sa faci mult sporthappy

| trololololololololololololoool a răspuns:

Nu merge in nici un fel sa slabesti mancand, insa daca vrei sa slabesti neaparat, incearca regimul paine(neagra sau integrala, nu alba) si apa(80% sigur ca iti va scadea greutatea cu un sfert, si de asemenea vei economisii ogramada de bani) sau regimul apa si pamant(cu asta poti ajunge in cateva luni de 10kg, si nu va trebuie sa cumperi nimic, totul e gratis)