| CLU a întrebat:

Cum pot sa nu mai fac bătături la degete dacă joc tenis.Dau funda e urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dia007 a răspuns:

Eu foloses pudra de talc. Faceam bataturi pentru ca-mi transpirau mainile. Mi-a spus chestia asta un alt jucator de pe un teren alaturat cand a vazut ca tot scapam racheta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Eduard619 a răspuns:

Trebuie sa nu mai stai incordat in primul rand pentru ca asta determina bataturile iar mai apoi trebuie sa gasesti alt mod prin care sa tii paleta in pana.