| bob5 a întrebat:

daca freci stiti voi ce fara sa vrei si fara intentie de a te masturba e masturbare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tombraiderunderworld a răspuns:

Nu wa smug

| Priap a răspuns:

Nu

| Liviu4you a răspuns:

Nu. Nu inteleg de ce iti faci probleme, masturbarea e sanatoasa; la barbati previne cancerul de prostata cu 40% si imbunatateste calitatea spermei. To the fap cave!