| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Daca noaptea dormi fara chiloti e adevarat ca iti creste mai bine penisul?
Va rog fara misto

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,de asta africani o asa mare mare ca dorm dezbracati, buna observatie domnule

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar dacă îl legi de picior cu scotch

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu are treaba crescutul cit faptul ca daca dormi cu chiloti nu se aeriseste zona si poti dezvolta ciuperci/bacterii.

| lpavel a răspuns:

MOR laughing de unde dracu le scoateti fratilor ca nu mai inteleg laughing

| Andreeush a răspuns:

In nici un caz! Unde ai auzit asa ceva?

| SkyPilot a răspuns:

E adevarat, cu conditia sa primesti un masaj in fiecare noapte de la o domnisoara sexy big grin

| Felys a răspuns:

Deja a facut misto de tine cel sau cea care ti-a zis trasnaia asta

| 6684464 a răspuns:

Daca traiesti intr-o zona nepoluata cand esti in crestere, da, ai sanse sa ai penisul foarte mare.

| DannyR0 a răspuns:

Nu e adevarat, ca sa-ti creasca madularul trebuie sa stai si ziua fara chiloti.

| Stefan123x a răspuns:

Da, dar nu dormii pe spate, doar pe burta!